Home Bez kategorii Comarch klasyka

Comarch klasyka

by admin 14 maja 2017
Drinkami spośród najsłynniejszych programów dedykowanych dla spółek są te wypływające z części Comarch Klasyka (dawniej CDN Klasyka), zwłaszcza dla przedsiębiorstw będących komputery funkcjonujące w towarzystwie DOS. Seria ta aktualizowana jest już przez ponad 20 lat i otrzymała przez ten moment wysokie i pewne grono zwolenników.
Program z tego pakietu są aplikacjami DOSowymi, które zarabiają w systemie operacyjnym Microsoft DOS.

Jak system operacyjny można wykorzystywać również Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT4, Windows 2000, Windows Me,Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (tylko wersja 32-bitowa).
Comarch ERP Klasyka to uniwersalna i spójna oferta idealna dla słabych oraz średnich firm handlowych, produkcyjnych oraz usługowych. Pakiet tworzy kilka programów do prowadzenia, księgowości i marketingu, które pomagają w tłu DOS. W skład Comarch Klasyka wchodzą:
– pakiety magazynująco-fakturujące (Firma++, Faktury),
– pakiety finansowo-księgowe (Księga Podatkowa),
– Księga Handlowa,
– pakiety kadrowo-płacowe (Płace, Płace i Kadry).
Mężczyźni z całej grupy programów serii Comarch ERP Klasyka mogą nabrać te, które tak mówią ich potrzebom.
Programy księgowe umożliwiają sprawną obsługę firmy, bez względu na to jaki dobrano sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, W głównym stopniu ułatwiają pracę działu księgowego. Wszystko to zrobiło, że pakiet ten bronił się w moc krajach Krajowy także w moc dziedzinach podstawowym standardem. Klienci cenią sobie jego efektywność, stabilność oraz funkcjonalność. Część ta oznacza się prostą obsługą, niezawodnością i przejrzystym interfejsem. Do tej chwili z Comarch Klasyka skorzystało już ponad 45 000 przedsiębiorstw.
Dla firm będących klientami pakietu, którzy wspominają o zdarzeniu na ostatnie aplikacje Comarch przygotowano wyjątkową ofertę. Nie pragną oni obawiać się kosztownej wymiany sprzętu i zakupu nowoczesnych sposobów operacyjnych – wystarczy bowiem zakupić aktualizację Comarch ERP Klasyka w kwestii aplikacji Comarch Asysta. Dotyczy to również tych typów, którzy do ostatniej pory mieli z nieaktualizowanej wersji oprogramowania.