Home Bez kategorii Comarch optima brak dostepu do serwera

Comarch optima brak dostepu do serwera

by admin 20 maja 2017

Firma Comarch mieszka na własnym rynku od ponad 20 lat. To bardzo wyspecjalizowany dostawca oprogramowania i dodatkowo jedna z najwyższych korporacji informatycznych w Polsce. Firma posiada oddziały zagraniczne – jak na przykład Comarch Software Ag z stolicą w Dreźnie. W 1999 roku zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Comarch rozwija oprogramowanie w sześciu sektorach: oprogramowania dla administracji publicznej, dla sektora służby zdrowia, dla sektora bankowego i ubezpieczeniowego ( między innymi programy wsparcia CRM) , wsparcia obsługi klientów, oprogramowania ERP, obsługi sieci telekomunikacyjnych i sposobów bilingowych oraz programów lojalnościowych oraz stylów EDI.

Znajdź tutaj

Marka Comarch ERP została zrealizowana dla produkcji, wdrożenia i sprzedaży unikalnego oprogramowania dla słabych oraz średnich przedsiębiorstw.

Dla dystrybucji swoich wyrobów firma stworzyła nowy Program Partnerski w Polsce. Dostarcza on pomożenie działań marketingowych oraz partnerstwo i ochronę regionalnego opiekuna. Partnerzy działają w profesjonalnych szkoleniach biznesowych i wyjątkowych, dla ich ludzi przygotowano specjalne ścieżki kompetencyjne. Istnieją owo projekty budujące społeczność profesjonalistów. Ale o wartości Programu Partnerskiego świadczy uwaga w trafieniu do potencjalnych nabywców i promocja na kartach www. Staranna selekcja sprawia, że Comarch Partnerzy oferują usługi na najwyższym stopniu właśnie dla obecnych, kiedy a dla przyszłych klientów. Aktualnie Comarch Partnerzy to też 900 firm, biorących się sprzedażą oprogramowania.

Aby zostać partnerem firmy należy wykonać formularz dostępny na kartce www. Pierwszy rzut weryfikacji to nastąpienie z Przedstawicielem Comarch. Po tym spotkaniu należy wykonać cykl szkoleń autoryzacyjnych, które interesują nie tylko danych efektów także ich elementów, lecz także zachowań biznesowych. Po pozytywnej certyfikacji następuje podpisanie umowy o współpracy.