Dorobek naukowy niemiecki

Mini-Market Insoft stanowi obecne układ kasowy przygotowany dla sklepów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w interesach są skierowane na obsługę konsumentów oraz sprzedaż, i inne czynności są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazy oraz Mini-Market Insoft w biznesach to rozwiązania zbudowane z tezą o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź spełniających czynność w rodzaju franczyzowym. W takim systemie rolę punktu ważnego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budowy mamy nadzieja automatycznego korzystania spośród całych składników i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, a co za tym idzie, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem oraz cenami.

Co daje system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, zapewne istnieć stosowany na urządzeniach dotykowych. Produkty potrafią być opisane również mogą być podarowane ich parametry, można poświęcić im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w radzie i sprawdzaniu poprawności dostaw w interesie przy użyciu kolektorów oszczędzasz wiele czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i problemach. Zasady planowane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na umowach.

System zezwala na podgląd stanów produktów w sezonie rzeczywisty, dzięki czemu ważna szybko zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje możliwości w moc językach, co powoduje na wprowadzenie prostego systemu dla całej sieci sklepów bez sensu na brzeg, w którym się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie sklepy miały zbyty, ile pieniędzy trzyma się szukać w kwotach w dowolnym ze sklepów, jaką marżę zarobiłyby na sprzedanych towarach.