Gumki do wlosow 100 szt

Dzieci to wulkany energii. Biegają, skaczą, wywracają i wznoszą się, znów wywracają a rzeczywiście w nieskończoność. Nieraz trudno sprawić je do ładu. A owo nie wszystko. Dzieci to dodatkowo wizytówki rodziców. Jak zrobić, żeby nasze pociechy spędzały aktywnie czas, i przy obecnym nie wyglądały jak ofiary katastrofy naturalnej?
Wygnieciona sukienka, przybrudzony kołnierzyk, zdarte kolano – to tematy, które dotykają każdych rodziców. Kupujemy nowe ubrania, cerujemy dziury, nosimy przy sobie nawilżane chusteczki i torebki, w jakich bardzo miejsca zajmują spinki do włosów dla niemowlęta, chusteczki higieniczne, szczotki i drugie narzędzia pierwszej potrzeby. Ubrania na zmianę, ukryte w kolejnej torbie, to wypowiedzenia nie tylko dla zdesperowanych. Obraz to przecież nie tylko wtedy spodenki, sukienka czy rajstopy. Włosy bardzo często występują pierwsze skrzypce.

Jak szybko o zburzenie misternie splecionej gumkami fryzury – wie każda mama. Jak trudno doprowadzić włosy swojej dziewczynki do stanu prezentującego estetykę sprzed rozwiązania z domu – wie każdy tata. Bez profesjonalnych sprzętów się nie obędzie. Zwykłe gumki często zsuwają się z włosów. Warkocze, skrzętnie zaplatane dodatkowo w kącie piaskownicy, rozplątują się w pięć minut. Każdą fryzurę trzeba wspomóc, dlatego poza gumkami, grzebieniami, opaskami i odrobiną szczęścia, jednak warto być przy sobie spinki. Istotne jest, by spinki były obowiązkowe, a również zbudowane z dobrych produktów. Twardy sztywny, kłujący w górę plastik nie tylko szybko skończy w piaskownicy, ale sprawi, że niemowląt nie dopuszczą żadnego z rodziców do swoich włosów przez najbliższe dwadzieścia lat. Wygodna, delikatna spinka, przystosowana kształtem do głowy pociechy, może przynajmniej pomóc w pewnym stopniu utrzymać ten moment prezencji.

Jeśli fryzura jest przekonana, torba spakowana, dziecko uśmiechnięte, i rodzic uzbrojony w wystarczające pokłady cierpliwości i sile – można wyruszać. Zależnie z tego, dokąd wyprawa się kieruje, dobrze dostosować fryzurę. Jeśli dziś zamierzamy akurat wysłać dziecko na całodzienny pobyt w przedszkolu, warto zadbać o:
– stabilność,
– wygodę,
– wygląd.
Tak i skorzystać pod uwagę:
– szarpanie,
– bieganie,
– upadanie,
– pogubienie elementów.

A po powrocie można pociechę uczesać od druga.