Komputer do pracy i gier

W polskiej możliwości znajdują się jedynie ekonomiczne oraz zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z informacją atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w okresie pracy, ochrona działalności oraz funkcjonalność obsługi są tu na doskonałym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki użyciu doskonałej klas składników, technicznie ulepszają konstrukcję i trwały rozwój w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W własnym dużym asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz i specjalistyczne również dużo dobre maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego oraz maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy użyciu agregatów ssących o mocy od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o każdym poziomie i ludźmi rodzajami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i składują spożywa w pozostałych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są dostosowane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych a są optymalnym narzędziem do tworzenia czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te wykorzystywane są przy zasysaniu znaczniejszych ilości suchego produktu z wielkich przestrzenie. Zostały stworzone według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Poruszamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz budynków we każdych gałęziach przemysłu. Myślimy i prowadzimy także instalacje dla pyłów wybuchowych.