Krajalnica bizerba cena

Nie od dziś wiadomo, że pracownik kupuje oczami. Produkty atrakcyjne wizualnie zachęcają do handlu i zajmuje to także świeżej wędliny kiedy również dobrze zapakowanego kosmetyku. Atrakcyjnie wyglądający produkt jest chlubą i wizytówką sklepu, dla kupującego i stanowi potwierdzenie, że sprzedawca dokłada wszelkich starań aby zaspokoić potrzeby klienta.

 

Klienci szczególną wagę do wyglądu przywiązują podczas zakupów artykułów spożywczych, gdzie sposób ekspozycji oraz prezentacji produktu jest kluczowi wpływ na decyzje zakupowe. Bizerba krajalnice wychodzi wbrew tym wymaganiom i liczy Państwu przedstawić urządzenia, które wykonają wszelkie Państwa wymagania połączone z krojeniem i porcjowaniem produktów, przy zapewnieniu najwyższych standardów higieny.
Krajalnice Bizerba to Rolls Royce’y serwisu spożywczego. Naszymi wyborami przy tworzeniu narzędzi jest bezpieczeństwo, higiena i energooszczędność co daje nam wyznaczać światowe standardy i wyprzedzać konkurencję. Niezależnie od mocy bądź miękkości produktu, możecie Państwo być pewni, że wyrób zostanie pokrojony równo, gładko i właśnie. Także nasze krajalnice zużywają od 35 do 60% mniej energii niż urządzenia firm konkurencyjnych, zaś 0% poboru siły w systemie spoczynku stawia nas w sztuce innowatorów w strefie budowy maszyn do cięcia. W sklep swej oferty wchodzą krajalnice ręczne, krajalnice półautomatyczne oraz automatyczne.
Krajalnice które Państwu oferujemy, zdadzą egzamin zarówno w bloku jak zaś we jakiegokolwiek typu placówkach hurtowych i detalicznych. Bizerba Scaleroline A 650 czy Bizerba Agiloline B 100 w duży sposób usprawnią procesy krojenia i porcjowania wędlin, serów oraz chlebów zapewniając wzrost efektywności pracy, oszczędność energii i czasu funkcji w konkretnych zakładach przemysłowych zaś krajalnice ręczne, automatyczne i półautomatyczne świetnie sprawdzą się w domach mięsnych, piekarniach, delikatesach, gastronomii oraz pełnych kuchniach. Krojenie i porcjowanie świeżych owoców jeszcze zupełnie nie było właściwie łatwe.