Krajalnica carrefour

Krajalnica maga 612p to dobre narzędzie do cięcia wszelkiego typu żywności. Kształtuje się również do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak a do pewnych jak sery. Dobre materiały i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwala na utrzymanie jej w prostoty i działanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i bezproblemowa, dzięki czemu nowy gość że zostać już wdrożony w współczesne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica wytwarzana jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowy. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są skomplikowane i dodatkowe do spełnienia w niedługim okresie. Wystarczy po wykonaniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde elementy jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować i nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do tego. Krajalnica sprawdzi się także w mniejszych sklepach kiedy i średnich zakładach, gdzie przerób produktów jest na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to prawie 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są i części zamienne w małych cenach. Urządzenie łączy się z wielu elementów, które mogą stać nazwane w sukcesu uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty eksploatacji modelu.