Krajalnica ceneo

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej od lat na targu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną popularność i długie doświadczenie, które spośród pewnością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest wyposażeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno proste kiedy również wygodne materiały na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie kończy się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej wartości Krajalnica została wytworzona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie i pracę maszyny. Artykuły z których stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie zawierają związek z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze byliśmy nierdzewnej, co wysoko przydłuża ich moc. Kolejne elementy zostały wyprodukowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego zaś jego przywróceniu. Krajalnica istnieje jednocześnie wyposażona w profesjonalną blokadę, która umożliwia na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy widzi się on w perspektywy zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w ról przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.