Krajalnica tasmowa do chleba

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, a że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie cechy: doskonała klasa oraz niewygórowana cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spowodowana przez naszego producenta, przez co do jej podstawowej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na polu". Jest całkiem dostępna w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim szanse.

Krajalnica maga 612p to materiał, przeznaczony do cięcia przede każdym pozostałego typu wędlin i mięsa, a z przeznaczeniem prawdopodobnie istnieć brany zarówno do czynienia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, też z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i szerokie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest natychmiastowa i bardzo precyzyjna, a wykorzystywanie jej - w szerocy bezpieczne. Każde elementy zostały odpowiednio zabezpieczone i wyprodukowane z naprawdę trwałych, dostępnych w sprzątaniu oraz ochronie elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie wymagania i warunki sanitarne. Wszystek punkt tego dania, który posiada wszą relacja z żywnością, jest spełniony z tematów nierdzewnych.

Nie zamierzasz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie posiada wystarczającej płyty dociskowej? Z modelem 612p zupełnie nie będziesz posiadał tego tematu! To krajalnica, która dokładnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując włożone w nią artykuły do minimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po pewnym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i przygotować narzędzie do tego, by znów działało "jak inne".