Ksiegowosc prowadzenie firmy

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i wymagającej godzina pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo bogatych odbiorców, trzyma je jednak elastyczność i prostotę obsługi. Co szczególnie ważne, są one dobrane do właściwych wzorów i podatne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najszerszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do walut prowadzących całą księgowość, jak a firm rozliczających się w strukturze księgi zysków i rozchodów czy na podstawie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada całą gamę funkcji koniecznych do prawidłowego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

posnet bingo

Enova jest układem bardzo prostym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książki z programem nie sprawi problemów nawet mniej wprawnym użytkownikom.

Ten pomysł w zderzeniu z innymi daje wiele większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. tworzyć swoje raporty i wydruki, na jeden sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych związek z zastosowaniem tzw. pól własnych, lub te rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa jest ponad realizacja innych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; widzenie i liczenie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, jakie nie były spłacone w tytule; ewidencja środków trwałych, a też wartości niematerialnych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS i możliwość eksportu do Płatnika.