Obsluga kasy fiskalnej i terminala cv

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź domu gastronomicznego, toż znacznie dobra wiesz, że szybkość obsługi użytkownika stanowi drinku z najważniejszych wyzwań, jakim wymagasz sprostać. Jednakże że nie domyślałeś się nigdy, że wielcy wpływ na ten atrybut obejmuje nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz też samo wprowadzenie zamówienia do systemu i zdanie go w kieszeni fiskalnej.

Jeśli to Twój lokal urządzony istnieje w standardowe lub kilkoro zaawansowane, czy przestarzałe kasy, to ten aspekt znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co bezpośrednio zabiera się na jego zadowolenie, i jego odrzut z świadczonych przez Ciebie usług!
Na wesele na placu pojawia się coraz dużo udogodnień, a branża gastronomiczna może brać z jeszcze dużo zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio przesuwają się na jakość świadczonych usług! I tylko z taką misją, jaka posiada na końca poprawę jakości usług gastronomicznych, służymy my. Jesteśmy Ci do zaoferowania sam z najbardziej rozwiniętych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja stanowi nie dość, że dużo intuicyjna, to wciąż do złudzenia przypomina pracę na starej kasie fiskalnej, więc goście nie będą traktowali pełniejszych dolegliwości z adaptacją do nowoczesnych rozwiązań! Ponadto cały plan pomaga w systemie dotykowym, zapewniając funkcjonalny oraz co najważniejsze, znacznie większy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera odznacza się znacznym zaawansowaniem technicznym i łatwością obsługi, ponieważ występuje ona przez wpisanie idealnego dla danego pracownika kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli zależy Ciż na obsłudze klienta na najogromniejszym, światowym poziomie! Gastro Pos jest brany i szanowany w wielu renomowanych lokalach gastronomicznych i eleganckich barach! Nie zastanawiaj się więc ani chwili dłużej i myśli, aby Twój dom wzniósł się na coraz wyższy poziom!