Odpylacze filtracyjne cena

Odpylacze workowe, dzięki dużemu asortymentowi w stronie worków filtracyjnych z innych środków a o nowym typie oraz dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w jakiejkolwiek gałęzi przemysłu, w jakim żyje problem z złym powietrzem powstającym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle powszechne - filtry modułowe, które zjadane są szczególnie w sfery drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra robią swoją funkcję i przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej możliwości jesteśmy również wielkie firmy modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy także młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów ukazują się dużą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do szczupłych i lekkich pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z porady na bliską formę są szeroką powierzchnię filtracyjną.

Znacznie ważna gama proponowanych odpylaczy umożliwia nam odpowiedni dobór maszyny do spraw klienta. Więcej danych o naszej ofercie można dostać na lokalnej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są wygodne w klasie przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry płynące z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zaznajomienia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie też w Twojej firmie zastosowanie i da utrzymać w nim czystość, zaś w czasie zimy w układzie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.