Program komputerowy ewa

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on opracowany w sensu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest użytkowany przez ponad osiem tysięcy naszych firm!

Enova odpowiada na morze potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i zmniejszanie możliwości systemu, dzięki czemu można przekroczyć z lekkiej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to funkcja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Stan realizacji działania potrafi istnieć w dowolnej chwili zweryfikowany. Dzięki temu wychodzi się przestojów w działalności oraz szukam zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona zaletą klienta wraz z drogą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy czerpiących z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest nakładana w formie opłat abonamentowych za czerpanie z wybranych elementów systemu. Odpowiednie lekarstwo dla delikatnych oraz średnich firm. 3. Dzierżawa organizmu i infrastruktury - całość usługi jest sporządzana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest zdeterminowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest dokonany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została założona w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które daje, że Przyjaciele i Klienci osiągają najwyższą umiejętność w zastosowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Marka jest zatrudniona społecznie i pomaga takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".