Program ksiegowy puzzle

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, robiące w otoczeniu Windows, są niezwykle proste oraz ich obsługa intuicyjna. Istnieje jednak zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli mieszać się tabulatorem. Są także firmy czy przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w tamte komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania także ofercie w dawnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w wszyscy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i pełnej. Zezwala na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, łącznie z rejestracją operacji handlowych, zarówno w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży i zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw produktów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można zastosować do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Dodatkowym punktem programu jest element Płace. Wydaje on zdolność prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy rynek i dodawania zarobków. Ważna w nim widzieć nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten osiągnie też na tworzenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla wszystkich klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może wtedy być znacznie popularna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może zobowiązywać się z 40% rabatem, oraz najnowsza wersja aplikacji została zaprojektowana w oparciu o najnowocześniejsze technologie, uwzględnia i planowane kolei w przepisach, które z rozmaitych powodów mogą po prostu nie przybyć do wersji klasycznej.