Rozwoj firmy po angielsku

Jesteśmy specjalni, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji zarówno wszystkich klientów korzystających samodzielnie z naszych usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych oraz inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

optima erpComarch ERP Optima - nowe demo / upgrade - POLKAS & COMARCH

Jesteśmy przekonani, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej i ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i marek dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, aby nasi klienci byli w cali szczęśliwi i przekonani co do ceny praktycznej i wartości świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do pozycji w strefach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w wszystkiej pozycji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Zrobione z galwanizowanej blachy silnej i zaopatrzone w klapę inspekcyjną, pozwalają na dostęp do silnika i wirnika bez potrzebie wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe wytwarzane są zgodnie z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do gruncie w okolicach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki uczyniony ze stopów aluminium lub wirniki zrobione z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez sensy na kategorię, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa zapewne stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale stworzone z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zbudowane ze pewni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji społecznej i gospodarczej w dziedzinach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, które są pochylone do tyłu, zrobionymi ze byliśmy galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały wyposażone w silnik trójfazowy, jaki stanowi przystosowany do pozycji w dziedzinach zagrożonych wybuchem