Rozwoj kariery zawodowej pracownikow

Na placu pracy bezustannie są zmiany, które dla dużo kobiet stają się asumptem do konkretniejszego zatrudnienia w konkretne planowanie własnej kariery. Szkolenia kadr są dobrą drogę na poszerzanie informacji z poszczególnej rzeczy oraz rozwój umiejętności z danego zakresu. Zainwestowanie czasu oraz pieniędzy w uprawianie jest wydatkiem opłacalnym, ponieważ korzyści wypływające z samodoskonalenia siebie dokonują się na sukcesy w praktyce. Intencjonalne kształtowanie ścieżki zawodowej i pozyskiwanie nowych domenie to jednak gwarancja rozwoju. A i obietnica satysfakcjonujących ekonomicznie zysków z wykonywania wymarzonej pracy.

Zastosowanie mechaniki gier komputerowych Pracodawcy doskonale zdają sobie przygodę z potrzeby kształcenia, dlatego proponują naszym pracownikom start w szkoleniach kadr. W zeszłym czasie niezwykłą popularnością cieszą się tzw. portale szkoleniowe, których poleceniem jest wspomaganie rozwoju pracowników za pośrednictwem grywalizacji. Jest wówczas metoda szkolenia kadr polegająca na zastosowaniu mechaniki gier komputerowych. Kształtuje się odruchy behawioralne zatrudnionych w charakterze zwiększenia motywacji i pożądania w dany projekt. Grywalizacja, zwana również gryfikacją lub gamifikacją (ang. gamification), to technika oparta na tworzeniu zabawy z prowadzenia obowiązków zawodowych. Stanowi ona zgodna z doświadczeniami towarzyszącymi pokonywaniu wyzwań podczas wykonywania w atrakcje fabularne.

https://berndson.pl/blog/img/BERNDSON%20szkolenia%20-%20Facet%20z%20sercem.jpg

Gra i rywalizacja Wzmaganie atmosfery rywalizacji i współpracy w gronie pracy służy zachęcaniu do stosowania zajęć pozornie rutynowych jako osiągalnych celów gry. Synteza słów działa i rywalizacja nie jest przypadkowa, gdyż zastosowanie mechaniki znanej dotychczas z gier komputerowych do produkcji projektów wykorzystuje elementy przywodzące na pamięć fabułę gry. Autor projektu przygotowuje zadania i wyzwania dla jednych uczestników lub zespołów, a rozwój w ich przejmowaniu podawany jest za pośrednictwem paska postępu. Wraz z odnoszonymi sukcesami, wzrasta i poziom trudności, zaś rywalizujące ze sobą grupy mogą kontynuować na jakim okresie są pozostałe zespoły lub osoby. Kierowane są również rozmaite rankingi, elementy w budów wirtualnej waluty a systemy nagradzania mające stymulować apetyt na zdobycie.