Sklep miesny niechorze

Wizytówką sklepu mięsnego, czy również sklepu wykorzystującego się sprzedażą nabiałów, w współczesnym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok klientów w wag witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zachęcają do zakupów, a wraz dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy i serów. Stanowią ostatnie ręczne krajalnice grawitacyjne, które stały zaopatrzone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta więcej urządzona jest w kanał drenażowy, a i podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą stanowić prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest wysoko ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na proste jak i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a także serów. Idealnie nadaje się do krojenia takich produktów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i planowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Ale w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a oraz możliwość zapisu sposobu ich kierowania w budowie programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego produktu do 4 stosów sam za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została uszyta z najpiękniejszej klasy materiałów, a tak z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na dostosowanie rzeczy do pewnego produktu. Dodatkowo urządzona istnieje w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.