Wyposazenie kuchni cateringowej

Sprowadzasz się do innego miejsca Pomyśl o podobnym wyposażeniu Twojej kuchni. O czym mowa? Chodzi o to, żebym w kuchni wyodrębnić pięć stref, które uznają Ci z możliwością przygotowywać posiłki na najwyższym stopniu. Oszczędność i funkcjonalność pracy przede każdym!

 

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/male-kasy-fiskalne-mobilne-proste/1/Małe kasy mobilne/proste - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

Architekci wnętrz zalecają by wyznaczyć w kuchni będące strefy działania. Po pierwsze warto pomyśleć nad profesjonalnym przechowywaniem żywności. Jeżeli należy o tak zwana strefę zapasów mamy tu na zasadzie nie tylko lodówkę, w jakiej mierzyły się znaleźć wędliny, warzywa, produkty oraz jajka i nabiał. Warto przemyśleć o małej spiżarce bądź szafie na spójne i szczelnie zapakowane produkty typu mąka, cukier, kasze, makarony i słoiki z artykułami itd.

Innym ważnym punktem wyposażenia kuchni jest strefa przechowywania. Pomyśl o wielkiej ilości szafek kuchennych, w których znajdzie się miejsce na talerze, miski, garnki, patelnie, szklanki oraz sztućce. Im więcej miejsca w szafkach tym świetnie zwłaszcza, że dużo kobiet korzysta z niewielkiego sprzętu AGD typu mikser, sokowirówka, krajalnica bizerba gsp-v, blender bądź te opiekacz do kanapek.

Ponieważ jesteś sens dużo gotować warto pomyśleć o środowisku na zmywanie. Dwukomorowy zlewozmywak, wiele miejsca na suszarce do naczyń oraz pojemna zmywarka do naczyń będą niezastąpionym elementem wyposażenia Twojej kuchni. Standardowo w szafce pod zlewozmywakiem warto postawić kosz na odpadki miękkie i suche tak żeby z resztkami jedzenia zachowanymi na talerzach nie biegać po całej kuchni.

Do duzi szczęścia pozostały nam tylko dwie strefy. Po pierwsze blat roboczy, bo gdzieś te posiłki trzeba przygotowywać. Dobrze, żeby w dziale ręki wydobywały się deski do krojenia, miski, noże oraz garnki i patelnie. Warto również pomyśleć o wyborze ulubionych przypraw, które wykonają smaku naszym potrawom.

I wreszcie dobrnęliśmy do tyłu – strefa gotowania czyli kulminacja gotowania z wykorzystaniem piekarnika, płyty gazowej lub mikrofalówki.