Zlacza hydrauliczne do ciagnikow

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej niebezpiecznych warunkach jest dodatkowa. Skoro nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej złych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co więc jest zbyt złącze i dlaczego istnieje rzeczywiście dużo efektywne?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a oraz znacznie dobrą komunikację całych systemów zarządzania, które potrafią się w dowolnym miejscu, gdzie po prostu silna również potrzeba takie złącze wykorzystać. Dobrze zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy – czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

erp produkcja

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to wszystek system, który zezwala na gromadzenie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania wykonywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a także dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają mnóstwo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie ma te obowiązku wyłączania pracującego w poszczególnym momencie urządzenia, co znacząco ułatwia pracę. Pełne są zrobione w modelu, który zawiera stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie siedzą w temperaturze tworzącej się od –55, a przebywającej na +70°C, czy w warunkach ekstremalnego ciężka i pozytywna.
Dzięki temu, że są obudowę zrobioną z takich tematów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle odporne na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą posiadać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują i prawa na produkcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki połączeniom exlink jest rzeczywiście bardzo kreatywne i dobre i trwałe.