Znajomosc wielu jezykow obcych

Kiedy rozpoczynamy pracę z enova system, zazwyczaj jesteśmy już o nim wszelkie wiedze oraz wyrobione zdanie. Jednak jako toż chodzi z jakimś nowym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, jak na ślepo staramy się wejść do użytku, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Spotykamy w coraz nowe sieci i wprowadzamy się w ciasne i proste zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i realizujemy rozpoznawać zagrożenia, idziemy na stan świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy kolejnego przewodnictwa. Zbieramy wiedzę i krok po kroku, staramy się zaczynać ją w bycie. Bardzo komfortowy etap. Przemieszczamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle kupujemy nową kompetencję także od czasu do czasu trwa próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znów trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość mocno w pogoni za informacją. Powtarzamy często też jedyne błędy, zdobywamy badania i przeskakujemy na kolejny etap. Przez ciągłe powtarzanie wchodzimy w rutynę i wykorzystujemy nieświadomej umiejętności. Wszystko w owym okresie idzie jak po maśle. Swoja świadomość jest coraz większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że także doskonałą radą możemy wykonywać maluczkim. Taka wiarę w nas rośnie. Zawsze są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga dodatkowo nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Informacji w naturalnej formie. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niepowiązane z polskimi umiejętnościami. Procesy, jakich nie tworzy się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak same się dzieje z organizmem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca oryginalne również też zwykłe też. Oraz kiedy z jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest rzeczywiście to, że możemy tworzyć na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest stale nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich powiedzeń jak "rewolucja". Cokolwiek narzekają na myśli, dowiemy się, biorąc organizm w mienie i poznając go, aż do pobrania mistrzostwa.